Munck Salgsavdeling

Addresse: Kokstadveien 30, 5257 KOKSTAD
Telefon: +47 55 59 80 00
Fax: +47 55 59 80 40
E-mail: foresporsler@munck-cranes.no

Våre salgsingeniører kan hjelpe deg med følgende:

  • Standard kraner
  • Spesialkraner
  • Lasthåndteringsutstyr
  • Vendeskiver
  • Automatiske systemer
  • Løftekomponenter
  • Løfteklør og klyper
  • Magnet løfteåk
  • Oppgradering av kraner
  • Wiretaljer
  • Deler
  • Elektriske kjettingtaljer
  • Lettløft systemer
  • Kjettingtaljer og jekketaljer
  • Kjettingslings
  • Fiberstropper

Administrerende Direktør
Rune Vabø
Telefon +47 90579721
E-mail rune.vabo@munck-cranes.no

Salgsingeniør Ettermarked / delesalg
Anita Liland
Telefon +47 46887703
E-mail anital@munck-cranes.no

Salgsingeniør Norge
Roger Andersen
Telefon +47 91150580
E-mail roger.andersen@munck-cranes.no

Salgsingeniør Lettløft
Morten Sture 
Telefon +47 90246559
E-mail MortenS@munck-cranes.no

Salgsingeniør Eksport
Guro Fjellhaug
Telefon +47 48189509
E-mail guro.fjellhaug@munck-cranes.no

Salgsingeniør Norge
Ola Skrondal
Telefon +47 91599605
E-mail ola.skrondal@munck-cranes.no

Salgsingeniør Spesialprodukter
Sveinung Myntevik
Telefon +47 90170946
E-mail sveinung.myntevik@munck-cranes.no

Salgssjef 
Arve Andersen
Telefon +47 90241760
E-mail arvea@munck-cranes.no